Oferty pracy w branży Motoryzacja – Części, lokalizacja: lubelskie

Szukasz pracy na produkcji a nie masz doświadczenia? Nie przejmuj się u Nas je zdobędziesz! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: pomocnik operatora maszyn Nie czekaj aplikuj! Poleć pracę swojemu znajomemu i pracuj wśród swoich! Zadzwoń lub wyślij sms-a: 607-203-633 *oferta pracy tymczasowej oferujemy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z gwarancją wszystkich składek pracowniczyc...
Pełny opis stanowiska
Chcesz pracować w prestiżowej firmie? Szukasz pracy od zaraz? Mamy ofertę dla Ciebie! Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku: lakiernik oferujemy - umowę o pracę na pełen etat (ZUS, płatny urlop, inne świadczenia), - możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego, - pracę w systemie IIzmianowym, - możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez...
Pokaż tylko rezultaty dla: Motoryzacja – Częścilubelskie