Oferty pracy w branży Żywność i napoje - Produkcja, lokalizacja: lubelskie

Poszukujesz pracy na stałe? Chciałbyś podjąć zatrudnienie w renomowanej firmie z branży spożywczej? Masz doświadczenie jako operator produkcji? Aplikuj i zdobądź nową pracę! oferujemy - stabilne zatrudnienie "od zaraz" - umowę o pracę na czas określony z możliwością stałej współpracy - atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie - pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, rabaty na zaku...
Pełny opis stanowiska
Szukasz pracy na produkcji? Nie masz doświadczenia i chcesz je zdobyć? Posiadasz książeczkę sanepid, a praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie problemu? APLIKUJ i zdobądź nową pracę od zaraz! Dla naszego Klienta poszukujemy na poniższe stanowiska: - pracownik porządkowy - pracownik produkcji oferujemy - pracę od zaraz w firmie z branży spożywczej - wynagrodzenie 17zł/h brutto + premia - umowę o prac...
Pokaż tylko rezultaty dla: Żywność i napoje - Produkcjalubelskie