Oferty pracy w kategorii Inne, lokalizacja: Legnica, dolnośląskie

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników. Aktualnie poszukujemy kandydatów do na stanowisko: Pracownik utrzymania czystości Numer referencyjny: Legnica ZADANIA: - utrzymywanie...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/11067 z dnia 2018-06-11 Stanowisko: Konsultant ds. pracy tymczasowej (j. ros., ukr.) - Legnica K/M Dane dotyczące oferty Stawka: 2800,00 Staż: 0.06 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe. Obsługa pakietu MS Office i sprzętu biurowego. Prawo jazdy kat. B. Doświadczenie zawodowe:...
Pokaż tylko rezultaty dla: InneOstatnich 14 dnidolnośląskieLegnica