Oferty pracy w branży Komputery & Usługi IT, lokalizacja: kujawsko-pomorskie

7N Sp z o.o. - cała Polska(3 dni temu)
OVERVIEW 7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Wywodzimy się z Danii. Globalnie, w ośmiu krajach zatrudniamy ponad 1000 osób (w Polsce ponad 600). W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Jako agent jesteśmy indywidualnym opiek...
Pełny opis stanowiska
TeamQuest is a Polish, fast growing Company, more than 10 years dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists. For our client who is a multinational professional services network headquartered in London, United Kingdom. It is the second largest professional services firm in the world,and is one of the Big Four auditors.We are looking for professiona...
Znasz język niemiecki i angielski? Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku w obszarze obsługi klienta? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! (miejsce pracy: Poznań) oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę - możliwość zdobywania doświadczenia w nowo otwieranym service desk - pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania - bogaty pakiet benefitów - możl...
Pokaż tylko rezultaty dla: Komputery/Usługi ITkujawsko-pomorskie