Oferty pracy w branży Elektronika & Podzespoły, lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, stabilnej od kilkudziesięciu lat na rynku, zajmującej się rozwiązaniami elektronicznymi dla odbiorców z całego świata, w tym kluczowych światowych graczy, poszukujemy osoby na stanowisko kierownika narzędziowni. oferujemy - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - szereg benefitów tj. opieka medyczna czy świadczenia socjalne - atrakcyjne wynagro...
Pełny opis stanowiska
Szukasz stabilnej pracy, pewnego wynagrodzenia zawsze wypłaconego na czas? Praca z doskonałym dojazdem z całej Bydgoszczy- Centrum!! oferujemy - stabilne zatrudnienie - umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowego zatrudnienia (płatne składki, urlopy, ubezpieczenie) - lekką, siedzącą pracę w miłej atmosferze - pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy!) - dobra lokalizacja (okolice D...
Szukasz pracy w stabilnej firmie? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie lub wzbogacić już zdobyte? Mamy ofertę dla Ciebie! Zatrudnimy osoby do pracy w charakterze ślusarza w renomowanej firmie! OFERUJEMY: - umowę o pracę (opłacane składki ZUS, płatne urlopy) - zarobki powyżej 2400 zł brutto (do negocjacji) - premia uznaniowa 400 zł - terminowe wynagrodzenie - dodatek do dojazdów uzależniony od miej...
Pokaż tylko rezultaty dla: Elektronika/Podzespołykujawsko-pomorskie