Oferty pracy w firmie AKCJA JOB, lokalizacja: kujawsko-pomorskie

AKCJA JOB - Berlin(4 dni temu)
C+ DEVELOPER Miejsce pracy: Berlin GRUPA AKCJA JOB ALBEDO HR Sp. z o.o, Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443 For our Partner, the leading developer of graphics software located in Berlin, we are looking for C+ DEVELOPERS JOB DESCRIPTION The developers team work on revolutionizing the way presentations are made in Power Point reinventing the user interface and largely automating the sli...
Pełny opis stanowiska
GRUPA AKCJA JOB ALBEDO HR Sp. z o.o, Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443 Naszym klientem jest firma software'owa zlokalizowana w Berlinie, wiodący deweloper oprogramowania graficznego do produkcji slajdów w programie Microsoft PowerPoint Do międzynarodowego zespołu programistów poszukujemy kandydatów na stanowisko : C+ DEVELOPER Miejsce pracy: Berlin WYMAGANIA bardzo dobra znajomość j...
AKCJA JOB - NANTES(6 dni temu)
Grupa AKCJA JOB ALBEDO HR Sp. z o.o - Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443 dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko: FILECIARZ RYB Miejsce pracy: NANTES Zadania: filetowanie ryb Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku doświadczenie w pracy z nożem motywacja i zapał do pracy Oferujemy: legalną pracę dla renomowanych firm francuskich...
Pokaż tylko rezultaty dla: AKCJA JOBkujawsko-pomorskie