Księgowy - oferty pracy

Jeśli masz doświadczenie w obsłudze księgowej podatku VAT, znasz system Intrastat, posługujesz się językiem angielskim i hiszpańskim lub włoskim lub francuskim w stopniu min. dobrym, pozwalającym na swobodną komunikację, ta praca jest dla Ciebie! Dla naszego klienta, międzynarodowego uznanego producenta narzędzi, szukamy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: księgowy/a ds. VAT z język...
Pełny opis stanowiska
Chcesz dołączyć do zespołu księgowego prestiżowego SSC? Masz doświadczenie w dziale zobowiązań i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz znasz angielski na poziomie zaawansowanym? Aplikuj jeszcze dziś! Dla naszego klienta, rozpoznawalnej międzynarodowej organizacji z branży prawniczej, poszukujemy obecnie odpowiednich kandydatów na stanowisko: księgowy/a w dziale AP oferujemy: - stabilne...
Pokaż tylko rezultaty dla: Na godzinyKsięgowy