Księgowy - oferty pracy w branży Produkcja przemysłowa - inne w firmie Michael Page

Dla dużej korporacji z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Księgowego / Głównego Eksperta ds. Sprawozdawczości Grupy Kapitałowej. Idealny kandydat będzie raportował do Dyrektora odpowiedzialnego z raportowanie i będzie odpowiadał za poprawność sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych spółek. Informacje o kliencie Naszym Klientem jest duża firma z branży FMCG posi...
Pełny opis stanowiska
On behalf of our client - high standard manufacturing company, we are currently looking for experienced and motivated individual to take up position of Head of Finance. The successful candidate will be responsible for all financial, accounting and taxes activities of a business. Client Details Our client is a well-functioning manufacturing company with plans for further development. Description Ov...
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Głównej Księgowej. Osoba zatrudniona na stanowisku będzie współpracować bezpośrednio z CFO oraz strukturami grupowymi. Będzie zarządzać kilkuosobowym zespołem, przygotowywać raporty oraz zestawienia, sporządzać sprawozdania i brać udział w licznych projektach rozwojowych. Informacje o kliencie Naszym Klientem jest duża międz...
Pokaż tylko rezultaty dla: Produkcja przemysłowa - inneKsięgowyMichael Page