Oferty pracy, lokalizacja: Krosno, podkarpackie

Praca w Czechach na produkcji - bez znajomości języka. Chcesz wyjechać za granicę, zarabiać dobrze, ale być jednocześnie blisko rodziny? Aplikuj do pracy w Czechach. Czeka tam na Ciebie praca w firmie z branży AGD. Oferujemy: -pracę na produkcji w Czechach z możliwością stałego zatrudnienia -wysokie zarobki + premia + możliwość nadgodzin -bezpłatne zakwaterowanie -bezpłatny dojazd z miejsca zakwat...
Pełny opis stanowiska
Jestem ekspertem od świeżej żywności. Z przyjemnością doradzam klientom. DORADCA KLIENTA Nr ref. 34217//4 Praca w wymiarze: średnio 20 godz. tygodniowo MIEJSCE PRACY: Jedlicze MOJA PRACA POLEGA NA: • Obsługa klienta na najwyższym poziomie • Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej • Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar • Nie wymagamy doświadczenia ...
Jestem ekspertem od świeżej żywności. Z przyjemnością doradzam klientom. DORADCA KLIENTA Nr ref. 34217//5 Praca w wymiarze: średnio 20 godz. tygodniowo MIEJSCE PRACY: Jedlicze MOJA PRACA POLEGA NA: • Obsługa klienta na najwyższym poziomie • Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej • Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar • Nie wymagamy doświadczenia ...
Pokaż tylko rezultaty dla: podkarpackieKrosno