Oferty pracy w branży Chemia & Petrochemia, lokalizacja: Kraków, małopolskie

Posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale finansowym lub księgowym? Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku gdzie inwestuje się w rozwój pracowników oraz w nowoczesne technologie? Chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe? Zaaplikuj ! oferujemy - pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej - możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowym - przyjazne miejsce pracy (chill rooms, gam...
Pełny opis stanowiska
Studiujesz albo po prostu masz trochę wolnego czasu i chciałbyś/chciałabyś zarobić pierwsze pieniądze? Teraz masz szansę to zrobić! Nie musisz pracować na pełen etat - 16 godzin w tygodniu w zupełności wystarczy. Mamy dla Ciebie ofertę, w której język angielski oraz podstawowa znajomość zagadnień księgowo - finansowych to podstawa i początek międzynarodowych znajomości! oferujemy - pracę dla wiodą...
Pokaż tylko rezultaty dla: Chemia/PetrochemiamałopolskieKraków