Oferty pracy w kategorii Budownictwo, lokalizacja: Kraków, małopolskie

Kierownik Budowy Kraków Job title: Kierownik Budowy Kraków Contract Type: Permanent Location: Kraków, Poland Industry: Construction , Commercial Construction , Residential Construction Salary: PLN12000 per month Reference: BH-87439 Contact Name: Kamil Kalinowski Phone Number: +48 510 984 395 Job Description Kierownik Budowy Opis stanowiska: Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności konstrukcy...
Pełny opis stanowiska
Majster Budowy Kraków Job title: Majster Budowy Kraków Contract Type: Permanent Location: Kraków, Poland Industry: Construction , Commercial Construction , Residential Construction Salary: PLN7000 per month Reference: BH-87441 Contact Name: Kamil Kalinowski Phone Number: +48 510 984 395 Job Description Majster Budowy Opis stanowiska: Wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym har...
Jeśli masz doświadczenie jako cieśla konstrukcyjny, wyjedź z nami do Norwegii i zarabiaj na warunkach skandynawskich! oferujemy - atrakcyjną stawkę godzinowa - kontrakt półroczny z możliwością nawiązania dłuższej współpracy - wsparcie polskich koordynatorów zadania - stawianie konstrukcji z drewna/stali - stawianie ścian z kartongipsu - montowanie drzwi, okien - praca na podstawie rysunku technicz...
Pokaż tylko rezultaty dla: BudownictwomałopolskieKraków