Oferty pracy w kategorii Kontrola jakości & Bezpieczeństwo w branży Żywność i napoje - Produkcja

Opis stanowiska: Kontrola jakościowa produktów, Zbieranie danych jakościowych w trakcie procesu produkcyjnego, Bieżące wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych, Praca zmianowa na hali produkcyjnej. Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku Kontrolera Jakości, Skrupulatność, dokładność, asertywność, Gotowość do pracy zmianowej. Oferujemy: Stabilną i satysfakcjonującą pracę w opa...
Pełny opis stanowiska
W związku z rozwojem działu jakości poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Inżyniera Jakości. Głównym zadaniem będzie kontrola wszystkich etapów procesu produkcyjnego pod kątem przestrzegania norm jakościowych oraz dbanie o powstanie produktu zgodnego z oczekiwaniami klienta. Inżynier Jakości będzie członkiem zespołu projektowego odpowiedzialnego za relokację zakładu produkcyjnego. In...