Oferty pracy, lokalizacja: Kluczbork, opolskie

Stała praca i atrakcyjne wynagrodzenie. Chcesz tak? Wyślij już dziś do nas swoje CV lub zadzwoń na numer: 722 100 901 oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie + premię - umowę o pracę tymczasową na okres próbny (pełne składki ZUS i płatne urlopy), docelowo zatrudnienie bezpośrednio przez zakład - perspektywę długotrwałej współpracy - pakiet benefitów RandstadPLUS (prywatna opieka medyczna i karta spor...
Pełny opis stanowiska
Masz doświadczenie na produkcji? Operowałeś maszyną? Szukamy Ciebie! Stała praca i atrakcyjne wynagrodzenie. Chcesz tak? Wyślij już dziś do nas swoje CV lub zadzwoń na numer: 722 100 901 oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności + premię - umowę o pracę tymczasową na okres próbny (pełne składki ZUS i płatne urlopy), docelowo zatrudnienie bezpośrednio przez zakł...
Pokaż tylko rezultaty dla: opolskieKluczbork