Kierownik zakupów - oferty pracy, lokalizacja: Zielona Góra, lubuskie

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Posiadasz niezbędne uprawnienia i komunikujesz się w języku angielskim? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy w woj. lubuskim. oferujemy - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - szeroki pakiet benefitów zadania - kierowanie pracą działu utrzymania ruchu - prowadzenie szkoleń i instruktaży stanowiskowych - nadzór ...
Pełny opis stanowiska
Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w zarządzaniu produkcją? Znasz dobrze język niemiecki? Chcesz brać czynny udział w budowaniu rozbudowanie struktur firmy?Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie. oferujemy - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość udziału w budowaniu nowych struktur zakładu zadania - zarządzanie podległym zespołem - nadzór nad pł...
Zastępca Kierownika Sklepu Zielona Góra Miejsce pracy: Zielona Góra Nasze wymagania: doświadczenie w pracy w sprzedaży, obsłudze klienta, doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu, rzetelność i uczciwość, wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów, umiejętność skutecznej komunikacji, gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele) o...
Pokaż tylko rezultaty dla: Kierownik zakupówlubuskieZielona Góra