Kierowca - oferty pracy w firmie Randstad Sp. z o.o.

Interesuje Cię nabycie doświadczenia w firmie o bogatej historii? Chciałbyś pracować na jedną zmianę? Dla naszego Klienta, firmy z branży logistyki hurtowej produktów spożywczych poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko kierowcy kat. C oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę - praca od zaraz zadania - codzienne dostawy do Klientów na podległym ...
Pełny opis stanowiska
nowe miejsca pracy dla kierowców wózków jezdniowych w Kozienicach masz trochę wolnego czasu - szukamy właśnie Ciebie! zgłoś się do nas już dziś!!! oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - benefity - kartę sportową, opiekę medyczną, zakupy z rabatami https://www.randstad.pl/oferty-pracy/benefity-dla-pracownikow/ - umowę o pracę z opłaconymi składkami ZUS oraz płatne urlopy - terminowe wynagrodzenie z...
Pokaż tylko rezultaty dla: KierowcaRandstad Sp. z o.o.