Kierowca - oferty pracy w kategorii Produkcja & Przemysł

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Maszyn i urządzeń / Kierowca wózka widłowego miejsce pracy: Radom Jaką pracę będziesz wykonywać? Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo ( np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni), Czego od Ciebie oczekujemy...
Pełny opis stanowiska
zatrudnimy od zaraz kierowców wózków widłowych w zakładzie produkcyjnym w Kozienicach. Jeśli potrzebujesz pracy od zaraz i chcesz nawiązać długofalową współpracę w renomowanej firmie - nie zwlekaj aplikuj !!!! oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - benefity - kartę sportową, opiekę medyczną, zakupy z rabatami - umowę o pracę z opłaconymi składkami ZUS oraz płatne urlopy - terminowe wynagrodzenie -...
Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej magazynier/kierowca wózka widłowego oferujemy - umowę o pracę na czas określony - 1/1 etat - terminowe wynagrodzenie - możliwość stałego zatrudnienia - dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Randstad Plus umożliwiające opiekę medyczną, oferuj...
Pokaż tylko rezultaty dla: Produkcja / PrzemysłKierowca