Kierowca - oferty pracy w kategorii Inne

IMPERIAL - Anglia, Doncaster(5 dni temu)
Pracownik ogólobudowlany/Kierowca Anglia (OFERTA NR 691) OPIS Praca w Anglii. Poszukiwany pracownik ogólnobudowlany z prawem jazdy kat. B. Wykonywanie ogrodzeń, drenaży ziemnych, betonowanie, naprawa i budowa dróg gospodarczych. Praca z użyciem szalunków systemowych. Chirurgia drzew. WARUNKI Stanowisko: Pracownik ogólobudowlany/Kierowca Kraj: Anglia, Doncaster Nr oferty: 691 Długość kontraktu: Kon...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/8253 z dnia 2018-04-24 Stanowisko: Przewodnik po Paryżu, k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 4000,00 Zmianowość: inna Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas określony Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie ogólnokształcące. Prawo jazdy kat. B (dobry kierowca). Zakres obowiązków: praca przewodnika po Paryżu dla klientów z Polski. Zgłoszenia: C...
Pokaż tylko rezultaty dla: InneKierowca