Oferty pracy w firmie Urząd Pracy m.st. Warszawy, lokalizacja: Kielce, świętokrzyskie

Szczegóły oferty nr: StPr/18/13717 z dnia 2018-07-23 Stanowisko: Ajent prowadzący salonik prasowy (Metro Pole Mokotowskie) Dane dotyczące oferty Stawka: 5200,00 Zmianowość: nie dotyczy Rodzaj zat.: Umowa agencyjna Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: 3 miesieczne doświadczenie zawodowe, umiejetność obsługi kasy fiskalnej, umiejetność obsługi klienta. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie p...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/13715 z dnia 2018-07-23 Stanowisko: Ajent prowadzący salonik prasowy (Czerniakowska) Dane dotyczące oferty Stawka: 4500,00 Zmianowość: nie dotyczy Rodzaj zat.: Umowa agencyjna Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: 3 miesieczne doświadczenie zawodowe, umiejetność obsługi kasy fiskalnej, umiejetność obsługi klienta. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie punktu han...
Szczegóły oferty nr: StPr/18/13716 z dnia 2018-07-23 Stanowisko: Ajent prowadzący salonik prasowy (Metro Służew) Dane dotyczące oferty Stawka: 6500,00 Zmianowość: nie dotyczy Rodzaj zat.: Umowa agencyjna Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: 3 miesieczne doświadczenie zawodowe, umiejetność obsługi kasy fiskalnej, umiejetność obsługi klienta. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie punktu hand...
Pokaż tylko rezultaty dla: Urząd Pracy m.st. WarszawyświętokrzyskieKielce