Oferty pracy w branży Produkcja przemysłowa - inne, lokalizacja: Kielce, świętokrzyskie

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli Ci szlifować język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj? Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Belgii! oferujemy - pracę za granicą w najbardziej renomowanych firmach w Belgii - zarobki na warunkach belgijskich (atrakcyjne wynagrodzenie i stałe zatrudnienie) - dodatki zmianowe - dodatki żywieniowe - zakwaterowanie za...
Pełny opis stanowiska
Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj? Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Belgii! oferujemy - pracę za granicą w najbardziej renomowanych firmach w Belgii - zarobki na warunkach belgijskich (atrakcyjne wynagrodzenie i stałe zatrudnienie) - zakwaterowanie (koszt maksymalny 75 euro tygodniowo) - ce...
Masz doświadczenie w pracy jako spawacz MIG? Znasz komunikatywnie język angielski? Wyjedź z nami do Holandii! oferujemy - możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz - atrakcyjne wynagrodzenie co tydzień na Twoim koncie! - możliwość nawiązania dłuższej współpracę z firmami holenderskimi zadania - spawanie metodą MIG - spawanie stali - kontrola i dbanie o jakość wyprodukowanych elementów oczekujemy - dośw...
Pokaż tylko rezultaty dla: Produkcja przemysłowa - inneświętokrzyskieKielce