Oferty pracy w branży Metale & Minerały, lokalizacja: Katowice, śląskie

Job Title: Accountant– Must Love Problem Solving, Numbers and Accuracy! Location: Siemianowice, Slaskie Poland Salary: Highly Competitive Salary & Benefits People Create All Value: We believe people make Minova great. Are you looking for a position where you can make an impact, provide a great accounting service, and grow your career? At Minova, our employees are challenged to try new things and e...
Pełny opis stanowiska
Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie ? Masz doświadczenie w pracach ślusarskich? A może chcesz je zdobyć? Aplikuj i pracuj z nami! Oferujemy: - praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany - pakiet benefitów Randstad PLUS (dodatkowa opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy i usługi) - przyjazna atmosfera - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( możli...
Pokaż tylko rezultaty dla: Metale/MinerałyśląskieKatowice