Oferty pracy w branży Inżynieria, lokalizacja: Katowice, śląskie

Dla naszego klienta poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. HR. Informacje o kliencie Nasz klient jest globalnym producentem i liderem w swojej branży dostarczając swoje produkty dla kluczowych segmentów inżynierii. Globalne środowisko biznesowe zapewnia wysokie standardy profesjonalizmu i stara się współpracować z równie kompetentnymi ekspertami. Wybrany kandydat będzie odpowiedz...
Pełny opis stanowiska
SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta – firmy produkującej wentylatory przeciwpożarowe i oddymiające oraz konstrukcje stalowe, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży B2B – wentylatory Miejsc...
Jeżeli znasz się na obróbce skrawaniem, posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn CNC i chcesz rozwinąć swoje umiejętności – nie czekaj! Aplikuj już teraz! oferujemy - możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy zadania - obsługa maszyn CNC - dobór narzędzi do obróbki - pomiar narzędziami -...
Pokaż tylko rezultaty dla: InżynieriaśląskieKatowice