Oferty pracy w branży Elektronika & Podzespoły, lokalizacja: Katowice, śląskie

Posiadasz uprawnienie na wózki widłowe i chcesz pracować jako magazynier? Chcesz pracować na poranną zmianę i mieć wolne popołudnia? A może marzy Ci się praca w renomowanej firmie w dogodnej lokalizacji w Katowicach? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! oferujemy - umowę o pracę (opłacane składki ZUS, płatne urlopy) - atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas - możliwość zdobycia doświadczenia w mię...
Pełny opis stanowiska
Would you like to create lighting systems to control the external lights of vehicle? Do you have experience in the automotive industry? Apply and join R&D company. what we offer - background of a strong international and continuously growing company - competitive salary and a variable bonus system - training opportunities and career growth - motivated multi-cultural teams and enjoyably work atmosp...
Pokaż tylko rezultaty dla: Elektronika/PodzespołyśląskieKatowice