Oferty pracy w kategorii Inne

Klient serwisu MonsterPolska.pl- Westensee, , 24768(3 dni temu)
wir suchen eine herzliche Hauswirtschaftskraft (m/w) (gospodyni domowa) mit einem Händchen für Kinder und dem nötigen Gespür für einen organisierten Haushalt. Die Arbeitszeit beläuft sich auf + 30 Std. / Woche. Als engagierte und liebevolle Hilfskraft sind Sie hier genau richtig - wir freuen uns auf Ihre Bewerbung! Ihre Aufgaben In Ihrer Position sind Sie zuständig für das Sauberhalten von 300 m² ...
Pełny opis stanowiska
Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze ryzyka kredytowego głównie dla mikro i małych i średnich przedsiębiorstw. Informacje o kliencie Naszym klientem jest jeden z najdynamiczniej rozwijających się banków działających na polskim rynku, należący do międzynarodowej grupy finansowej. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Zespołu Modelowania Ryzyka Kredytowego w Warszawie...
Pokaż tylko rezultaty dla: Inne5-7 lat