Oferty pracy w kategorii Inne w branży Motoryzacja – Części

Chcesz dołączyć do zespołu w międzynarodowej firmie produkcyjnej ? Praca w środowisku produkcyjnym nie jest Ci obca? Zapraszamy do aplikacji już dziś! oferujemy - umowa o pracę bezpośrednio z Klientem - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia - atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinan...
Pełny opis stanowiska
Plus Kadra Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Spawacz MAG MIEJSCE PRACY MIELEC - DARMOWY DOJAZD , DARMOWY KURS SPAWALNI...
Pokaż tylko rezultaty dla: Motoryzacja – CzęściInne