Oferty pracy w kategorii Inne w branży Komputery - Oprogramowanie

Dla naszego klienta Infosys Consulting, który realizuje projekty dla Volkswagena, poszukujemy specjalistów do pracy w dziale supportu aplikacyjnego we Wrocławiu Support Analyst – HELPDESK APLIKACYJNY IT MFG (IS) Lokalizacja: Wrocław NR REF: SUI/WW/12/2018 Obowiązki: Wsparcie aplikacyjne / IT dla dedykowanego klienta (firma automotive) Oczekujemy: praca na zmiany od 6-14 i od 14 do 22 – poza standa...
Pełny opis stanowiska
We have been part of the IT outsourcing industry since 2005. Join our team! www.infolet.pl Senior Amazon Web Services (AWS) Engineer Nr ref. (107/48) Kraków (małopolskie) If you would like to turn your technology addiction into making people fly around and explore the World, you are lucky to find a lead. We are supporting our customer – a global provider of services which is making the travel busi...
Nasz Klient to wfirma z wieloletnią tradycją będąca wiodącym producentem najwyższej jakości rozwiązań meblowych dla rynku retail, HoReCa i wnętrz biurowych. U źródeł sukcesu firmy stoi ponad 100-osobowy zespół profesjonalistów, pracujących na terenie fabryki zajmującej powierzchnię 2500 m2. Połączenie pasji, rzemiosła i technologii pozwala nam na spełnianie najbardziej wyszukanych oczekiwań w twor...
Pokaż tylko rezultaty dla: Komputery - OprogramowanieInne