Oferty pracy w kategorii Informatyka & Oprogramowanie w branży Telekomunikacja

CPL EU - małopolskie (2 dni temu)
Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy usług konsultingowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z j....
Pełny opis stanowiska
CPL EU - dolnośląskie (3 dni temu)
Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko: Młodszy Programista – nowy projekt (k/m) Do ...
Masz doświadczenie w pracy na stanowisku administratora IT? Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj! Aplikuj! oferujemy - pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży - umowę B2B - dofinansowanie do karty sportowej - ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole - przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu - możliwość rozwoj...
Pokaż tylko rezultaty dla: TelekomunikacjaInformatyka / Oprogramowanie