Inżynier Elektryk - oferty pracy

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260 Find your own at devire.pl Miejsce pracy: Poznań Nr referencyjny: PL35871 Devire Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry. Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/17338 z dnia 2018-09-24 Stanowisko: Starszy mistrz brygady elektryków Dane dotyczące oferty Stawka: 3500,00 Staż: 6.00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wykształcenie: techniczne. Uprawnienia: eksploatacyjne i dozorowe, praca na wysokości powyżej 3 m. Umiejętności: biegła obsługa komputera. Min. 6 lat ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Wyższe I-go stopniaInżynier Elektryk