Hydraulik - oferty pracy w firmie Urząd Pracy m.st. Warszawy

Szczegóły oferty nr: StPr/18/18493 z dnia 2018-10-16 Stanowisko: Hydraulik Dane dotyczące oferty Stawka: 3500,00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas nieokreślony Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe. Prawo jazdy kat. B. Doświadczenie zawodowe: 5 lat. Zakres obowiązków: konserwacja instalacji sanitarnych i grzewczych w budynkach mieszk...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/17595 z dnia 2018-10-01 Stanowisko: Hydraulik k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 5000,00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego. Obowiązki: montaż oraz instalacja urządzeń gazowych, wodnych, grzewczych oraz sanitarnych, instalacja ...
Pokaż tylko rezultaty dla: HydraulikUrząd Pracy m.st. Warszawy