Oferty pracy w kategorii Hotelarstwo & Katering

SILVERHAND - Niemcy, Grömitz(20 godzin temu)
Kelner - praca w Niemczech nad morzem Miejsce pracy: Grömitz SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną...
Pełny opis stanowiska
SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta – luksusowego hotelu, zdobywcy prestiżowych odznaczeń branżowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Zmiany Recepcji Miejsce pracy: Piekary Śląskie, woj. śląskie Osoba zatrudniona na tym stanowisku ...
Kasjer / Kasjerka - Pracownik Restauracji Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego w Gądkach k. Poznania poszukuje kandydatów/ek na stanowisko: Kasjer / Kasjerka - Pracownik Restauracji Miejsce pracy: wielkopolskie / Gądki k. Poznania Opis stanowiska Obsługa kasy Przyjmowanie zamówień Wydawanie posiłków Kontakt z Klientami Wymagania Zainteresowania tematyką związaną z kulinar...
Pokaż tylko rezultaty dla: Hotelarstwo / KateringObsługa gości/ Concierge