Oferty pracy, lokalizacja: Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Kierownik terenowy ds. Odzyskiwania Należności Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik terenowy ds. Odzyskiwania Należności Zadania na stanowisku: Odbywanie wizyt u Klienta zaległościowego celem odzyskiwania należności wynikających z zawartej umowy pożyczki Zarządzanie portfelem klientów przypisanych do obsługi Monitoring spłacalności klientów Współpraca z działami wspierającymi obsługę...
Pełny opis stanowiska
Szukasz pracy na produkcji? Mamy dla Ciebie ofertę pracy! Koniecznie skontaktuj się z nami! oferujemy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z długą perspektywą współpracy - szkolenie na stanowisku pracy, - benefity w postaci karty sportowej, pakietu medycznego czy zniżek na bilety do kina, teatru. zadania - praca przy linii produkcyjnej, - ręczna obróbka ryb, - praca w systemie 3 zmi...
Pomożemy Ci złapać dobrą pracę! Skontaktuj się z nami! oferujemy: - wynagrodzenie 2800 zł brutto, - premię uznaniową do 10%, - przyuczenie do pracy na stanowisku, - BEZPŁATNY TRANSPORT Z GRUDZIĄDZA, CHEŁMNA I ŚWIECIA - program benefitowy Randstad Plus, - możliwość zatrudnienia u Pracodawcy. zadania: - obsługa maszyn, - ustawianie maszyn, - kontrola produkowanych wyrobów. oczekujemy: - gotowości do...
Pokaż tylko rezultaty dla: kujawsko-pomorskieGrudziądz