Oferty pracy w branży Transport & Logistyka, lokalizacja: Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Dla Oddziału w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko: Ładowacz OPIS STANOWISKA: Ręczny załadunek odpadów Opróżnianie pojemników z odpadami do pojazdów bezpylnych CO JEST DLA NAS WAŻNE: Zaangażowanie w wykonywaną pracę Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Umiejętność pracy w zespole Kultura osobista w kontaktach z Klientem Samodzielność CO OFERUJEMY: Stabilne...
Pełny opis stanowiska
Dla naszego oddziału w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko: Kierowca OPIS STANOWISKA: Prowadzenie pojazdów mechanicznych Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego sprzętu Wykonywanie podstawowych napraw i czynności eksploatacyjnych Wypełnianie kart drogowych i dokumentacji eksploatacyjnej Ręczny załadunek odpadów Opróżnianie pojemników z odpadami do pojazdó...
Pokaż tylko rezultaty dla: Transport/LogistykalubuskieGorzów Wielkopolski