Oferty pracy w kategorii Finanse & Bankowość w branży Ochrona zdrowia

Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w dziale księgowości oraz chciałbyś dalej rozwijać się w tym kierunku? Jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i chętną do nauki? Aplikuj i dołącz do zespołu! Dla naszego Klienta z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko: młodszy/-a księgowy/-a w dziale zobowiązań oferujemy - umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatny urlop): umowa na r...
Pełny opis stanowiska
Osoba na tym stanowisku będzie wspierać dział księgowy w prawidłowym jego funkcjonowaniu. Informacje o kliencie Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży farmaceutycznej, której produkty są rozpoznawalne dla każdego z nas. Firma ma siedzibę w południowej części Warszawy (Mokotów). Opis stanowiska Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych Odpowiedzialność za rozliczenia pracownicze (wyd...
We are happy to announce that we have been appointed to support the creation of a brand new multi-functional Business Services Centre in Wrocław for a leading Global Player in the Healthcare sector - Smith&Nephew company. what we offer - competitive salary - multisport card - life assurance - private medical care - Medicover - pension as per statutory requirement - participating in creating new GB...
Pokaż tylko rezultaty dla: Ochrona zdrowiaFinanse / Bankowość