Oferty pracy w kategorii Finanse & Bankowość w branży Elektronika & Podzespoły

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydata na stanowisko Tax Coordinator. Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za bieżące monitorowanie wszelkich zmian podatkowych, ocenę ich wpływu na funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz opiniowanie prowadzonych przez firmę projektów biznesowych. Stanowisko może być interesujące dla kandydatów zainteresowanych bliską współpracą z "biznesem". Inf...
Pełny opis stanowiska
Due to further development of Internal Audit Department we are looking for experienced candidates for the position of Senior Internal Auditor. The hired person will have an opportunity to conduct end-to-end process audits within entire organization. It is an independent position, requiring a solid knowledge of audit methodology, pro-activity and assertiveness in cooperation with business. Client D...
W związku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydata na stanowisko Finance Expert. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za współpracę z SSC w zakresie kontroli całego obszaru Accounts Payable, usprawnianie funkcjonujących procesów księgowych oraz wsparcie biznesu w zakresie ograniczania ryzyka finansowego (wydatki marketingowe). Jest to rola łącząca w sobie kompetencje kontrolera finansowego ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Elektronika/PodzespołyFinanse / Bankowość