Oferty pracy w kategorii Finanse & Bankowość w branży Biotechnologia & Farmaceutyka

Osoba na tym stanowisku będzie pracować bezpośrednio z Country Managerem i będzie odpowiedzialna za kwestie księgowe (sprawozdanie, podatki, współpraca z biurem rachunkowym) oraz administracyjne firmy (w podziale 50% - 50%). Poszukujemy osoby, która bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim (używany na co dzień) i ma maksymalnie 1 miesiąc wypowiedzenia (idealnie dostępność "od zaraz"). Infor...
Pełny opis stanowiska
Szukasz pracy w księdze głównej, mając już doświadczenie w tym dziale? Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym? Mamy stanowisko dla Ciebie! Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży rozwiązań bioinformatycznych, poszukujemy osób na stanowisko: GL Accountant oferujemy: - możliwość udziału w migracji procesów księgowych - kompleksowy i konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadc...
Pokaż tylko rezultaty dla: Biotechnologia/FarmaceutykaFinanse / Bankowość