Oferty pracy w kategorii Kontrola jakości & Bezpieczeństwo w firmie FALLWORK SP Z O.O.

Operator Produkcji w dziale EKSTRUZJA LOKALIZACJA: - Poznań/ Nowe Miasto ZAPEWNIAMY: • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + do 500 zł premii uznaniowej; • dodatek z tytułu pracy w nocy, płatny system nadgodzin; • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę; • pracę w systemie III zmianowym; OBOWIĄZKI: • praca przy maszynie • załadunek profili okiennych na inne działy ...
Pełny opis stanowiska
FallWork Sp. z o.o. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego pod nr 6231 poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU wolne WEEKENDY Miejsce pracy: Grodzisk Wlkp. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie; - możliwość pracy 8:00-16:00; - umowę zlecenie na początek; - możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w magazynie; Obowiązki: - prace ma...