Elektromonter - oferty pracy

SILVERHAND - Niemcy, Hamburg(2 dni temu)
Elektryk / Elektromonter (Niemcy) - praca w Hamburgu Miejsce pracy: Hamburg SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie z...
Pełny opis stanowiska
SILVERHAND - Niemcy, Augsburg, Ingolstadt(2 dni temu)
Elektromonter - południe Niemiec (od zaraz) Miejsce pracy: Augsburg, Ingolstadt SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpieczn...
Szczegóły oferty nr: StPr/18/17240 z dnia 2018-09-20 Stanowisko: Elektromonter Dane dotyczące oferty Stawka: 2201,00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas określony Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe. Dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, sumienność, upoważnienie do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufn...
Pokaż tylko rezultaty dla: Ostatnich 3 dniElektromonter