Doradca Klienta - oferty pracy w kategorii Administracja, lokalizacja: mazowieckie

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta/ki będzie wspierać Zarząd w codziennych obowiązkach. Informacje o kliencie Dla naszego klienta, jednego z wiodących funduszy inwestycyjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Asystentki Prezesa Zarządu. Firma oferuje atrakcyjne i stałe warunki zatrudnienia. Opis stanowiska Kompleksowe zarządzanie kalendarzem spotkań, wyznaczanie priorytetów Koordynac...
Pełny opis stanowiska
Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej międzynarodowej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko personal assistant. oferujemy - zatrudnienie w oparciu o umowę o prace - pakiet medyczny - dofinansowanie do katy sportowej - kartę lunchowa - pracę w trybie dostosowanym do współpr...
Pokaż tylko rezultaty dla: AdministracjaWsparcie zarząduDoradca Klientamazowieckie