Oferty pracy w branży Elektronika & Podzespoły, lokalizacja: dolnośląskie

Potrafisz czytać schematy elektryczne? Chcesz pracować w systemie jednozmianowym? Nie czekaj! Aplikuj! Pracuj na Bielanach Wrocławskich! oferujemy - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia; - praca od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:15; - półgodzinna przerwa w trakcie trwania pracy; - umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, składki ZUS); - dodatkowe benefity (karta sportowa, prywatna...
Pełny opis stanowiska
Chcesz rozwijać karierę w jednym z największych centrów serwisowych i dystrybucyjnych w Polsce? Pracuj w miejscu, gdzie naprawiany jest sprzęt elektroniczny do większości krajów europejskich!!! oferujemy - umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy) - atrakcyjne wynagrodzenie! - dodatkowo co miesiąc premia miesięczna do 1600 zł!!! - możliwość długofalowej współpracy - wolne weeken...
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Głównej Księgowej. Zatrudniona osoba będzie wspierać transformacje zachodzące w organizacji oraz zarządzać kilkuosobowym zespołem specjalistów. Informacje o kliencie Naszym klientem jest firma z branży automotive. Opis stanowiska Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; Zarządzanie i nadzór nad p...
Pokaż tylko rezultaty dla: Elektronika/Podzespołydolnośląskie