Oferty pracy w branży Administracja Państwowa & Służba Cywilna, lokalizacja: dolnośląskie

Obowiązki: obsługa wózków widłowych, obsługa pieca odlewniczego, praca wykonywana w systemie 3-zmianowym. Wymagania: doświadczenie w pracy na produkcji, uprawnienia do obsługi wózków widłowych z wymianą butli gazowej, samodzielność, sumienność, spostrzegawczość, koncentracja uwagi pod presją czasu, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym. Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej z m...
Pełny opis stanowiska
CPL EU - dolnośląskie (4 dni temu)
Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, firmy z branży wsparcia technologicznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Analityk ze znajomością SQL lub...