Oferty pracy w firmie Control + Rework Service Polska Sp. z o.o.

MAMY DLA CIEBIE PRACĘ! KONTROLER JAKOŚCI - kontrola i selekcja komponentów samochodowych - wykonywanie pomiarów - raportowanie wyników pracy PROWADZIMY SZKOLENIA WDRAŻAJĄCE - atrakcyjna stawka godzinowa, dodatki - zdobycie doświadczenie w branży motoryzacyjnej - praca z zastosowaniem nowoczesnych technologii - umowa zlecenie (pełny ZUS + NNW) Prosimy o kontakt telefoniczny: 517-802-371 Nie wysyłaj...
Pełny opis stanowiska
MAMY DLA CIEBIE PRACĘ! Operator wsparcia produkcji - wsparcie produkcji - bieżąca obsługa maszyn i urządzeń - raportowanie wyników pracy PROWADZIMY SZKOLENIA WDRAŻAJĄCE - atrakcyjna stawka godzinowa, dodatki - zdobycie doświadczenie w prężnie rozwijającej się firmie w branży motoryzacyjnej - praca z zastosowaniem nowoczesnych technologii - umowa zlecenie (pełen ZUS) z możliwością rozwoju na tereni...