Oferty pracy, lokalizacja: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Informatyk Miejsce pracy: Auchan Bydgoszcz Fordon Nasza gwarancja Stabilne zatrudnienie Przyjazna atmosfera Wzajemny szacunek Od nas dostajesz Umowę o pracę już od 1. dnia pracy Wynagrodzenie zawsze na czas Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu Naukę obsługi kasy fiskalnej Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych proj...
Pełny opis stanowiska
Menedżer ds. Rozwoju Biznesu Miejsce pracy: Bydgoszcz Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw. Pozyskiwanie Klientów w zakresie nowej sprzedaży spedycji Całopojazdowej Krajowej i Międzynarodowej zgodnie z założonym planem na terenie całego Kraju; Utrzymanie i rozwój...
Pokaż tylko rezultaty dla: Dzisiajkujawsko-pomorskieBydgoszcz