Oferty pracy w kategorii Inne, lokalizacja: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

position Firma Dussmann Polska Sp. z o.o. zatrudni do swojego zespołu sprzątającego osobę na stanowisko: Pracownik Utrzymania Czystości Miejsce pracy: Bydgoszcz Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami. Nr tel.: 502-819-667 Oferujemy: Możliwość zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Świetną atmosferę pracy Wsparcie Zespołu i przełożonego Możliwość rozwoju w strukturach or...
Pełny opis stanowiska
Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - bez pośrednictwa. Operator wózka widłowego - stała praca Miejsce pracy: Bydgoszcz Zadania: - obsługa wózka widłowego; - prace magazynowe. Wymagania: - uprawnienia UDT do obsłu...
Szczegóły oferty nr: StPr/18/17870 z dnia 2018-10-04 Stanowisko: Portier-Dozorca k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 2100,00 Zmianowość: trzy zmiany Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie. Obowiązki: dozór powierzonego mienia, praca zmianowa. [Sposób aplikowania: CV na e-mail: arek.twardo@ams-perfekt.pl (istnieje moż...
Pokaż tylko rezultaty dla: Innekujawsko-pomorskieBydgoszcz