Oferty pracy w firmie Auchan Polska Sp. z o.o., lokalizacja: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Informatyk Miejsce pracy: Auchan Bydgoszcz Fordon Nasza gwarancja Stabilne zatrudnienie Przyjazna atmosfera Wzajemny szacunek Od nas dostajesz Umowę o pracę już od 1. dnia pracy Wynagrodzenie zawsze na czas Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu Naukę obsługi kasy fiskalnej Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych proj...
Pełny opis stanowiska
Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Pracownik Działu Technicznego Miejsce pracy: Auchan Bydgoszcz Fordon Paweł, przed awansem przez trzy lata był Pracownikiem Działu Technicznego. W miejscowości, z której pochodzi wszyscy wiedzą, że jak się coś popsuje to „Paweł naprawi”. Zobacz, dlaczego Paweł wybrał Auchan jako pracodawcę. Oferujemy Możliwość zarządzania stanem technicznym...
Pokaż tylko rezultaty dla: Auchan Polska Sp. z o.o.kujawsko-pomorskieBydgoszcz