Oferty pracy w kategorii Budownictwo

SILVERHAND - Finlandia, Jyväskylä(2 dni temu)
Tynkarz maszynowy - oferta pracy w Finlandii Miejsce pracy: Jyväskylä SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na fińskich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują fińską umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stab...
Pełny opis stanowiska
SILVERHAND - Holandia, Sittard(2 dni temu)
Tynkarz (Holandia) - zakwaterowanie GRATIS! Miejsce pracy: Sittard SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na holenderskich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują holenderską umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znale...
GRUPA AKCJA JOB LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy- NR CERTYFIKATU 9778 dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej wykonywaniem czynności jako: TYNKARZ MASZYNOWY GIPSOWY Miejsce pracy: Zakres zadań: Obróbka tynków cementowo- wapiennych oraz gipsowych Obsługa agregatu tynkarskiego Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku Mile widziane ekipy tynkarzy ( 4 osoby ) Mile widziane...
Pokaż tylko rezultaty dla: BudownictwoTynkarstwo