Oferty pracy w kategorii Bezpieczeństwo & Ochrona

SILVERHAND - Niemcy, okolice Wurzburga(21 godzin temu)
Dozorca - Niemcy Miejsce pracy: okolice Wurzburga SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Ni...
Pełny opis stanowiska
SPECJALISTA DS. OCHRONY OBIEKTU Miejsce pracy: Warszawa M003 Opis zadań: zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, gościom oraz mieniu Biura Głównego, monitoring ruchu osobowego i materiałowego w budynku. Nasze wymagania: wykształcenie minimum średnie, doświadczenie w pracy w ochronie, prawo jazdy kategorii B, mile widziana legitymacja kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, dodatkowym atutem ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Bezpieczeństwo/ OchronaDzisiaj