Automatyk - oferty pracy w kategorii Inne

Automatyk / Informatyk - okolice Poznania Miejsce pracy: Września (woj. wielkopolskie) SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia (nr certyfikatu 7822) o zasięgu międzynarodowym. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług mogą spotkać się z nami osobiście w biurze w Poznaniu przy ul. Towarowej 41/1. Dla firmy IT we Wrześn...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/16022 z dnia 2018-08-29 Stanowisko: Automatyk/serwisant klimatyzacji (oferta dla osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności) k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 3500,00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas określony Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie (technik elektryk, elektronik, chłodnik, energetyk), mile wid...
Pokaż tylko rezultaty dla: InneAutomatyk