Analityk - oferty pracy w firmie Urząd Pracy m.st. Warszawy

Szczegóły oferty nr: StPr/18/9124 z dnia 2018-05-11 Stanowisko: Analityk finansowy, k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 5000,00 Staż: 5.00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku: finanse/rachunkowość. Umiejętności: zaawansowana znajomość Excela. Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe. Zakres o...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/8514 z dnia 2018-04-26 Stanowisko: Analityk zasobów internetowych (praca zdalna) Dane dotyczące oferty Stawka: 2100,00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas określony Dane dotyczące wymagań Wymagania: OFERTA PRACY DLA OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ Wymagania: znajomość Ms Office, dobra znajomość programów Word i Excel, komputer ze stałym dostępem do ...
Szczegóły oferty nr: StPr/18/9122 z dnia 2018-05-11 Stanowisko: Asystent ds. analiz, k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 2100,00 Staż: 1.00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku: administracja. Umiejętności analityczne. Minimum roczne doświadczenie zawodowe. Zakres obowiązków: praca z systemam...
Pokaż tylko rezultaty dla: AnalitykUrząd Pracy m.st. Warszawy