Analityk - oferty pracy w firmie Randstad Sp. z o.o.

Masz doświadczenie w dziale controllingu? Znasz angielski? Szukasz nowych wyzwań i jesteś gotów odbywać częste podróże służbowe? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Szczecinie. oferujemy - pracę w firmie z zagranicznym kapitałem - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - udział w projektach międzynarodowych zadania - wsparcie kierowników projektów w ...
Pełny opis stanowiska
Posiadasz doświadczenie w obsłudze oprogramowania ERP i SAP? Znasz świetnie język angielski? Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku gdzie inwestuje się w rozwój pracowników oraz w nowoczesne technologie? Mamy pracę dla Ciebie! oferujemy - pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej - możliwość rozwoju - przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms) - międzynarodowe środowisko - elas...
Pokaż tylko rezultaty dla: AnalitykRandstad Sp. z o.o.