Oferty pracy w kategorii Inne w firmie AKCJA JOB

AKCJA JOB - Warszawa, mazowieckie (8 godzin temu)
Grupa AKCJA JOB ALBEDO HR Sp. z o.o, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443 dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko: Regipsiarz Miejsce pracy: Zadania: montaż sufitów podwieszanych, stawianie ścianek karton gips, klejenie taśm na łączeniu,szpachlowanie, itp. montaż płyt kartonowo-gipsowych typu: PLACOPAN (tzw. plaster miodu) Wymagania: udok...
Pełny opis stanowiska
AKCJA JOB - NANTES(7 godzin temu)
Grupa AKCJA JOB ALBEDO HR Sp. z o.o - Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443 dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko: FILECIARZ RYB Miejsce pracy: NANTES Zadania: filetowanie ryb Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku doświadczenie w pracy z nożem motywacja i zapał do pracy Oferujemy: legalną pracę dla renomowanych firm francuskich...
PRACOWNIK FIZYCZNY Miejsce pracy: Zielonka, Ząbki, Marki GRUPA AKCJA JOB LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778 dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK FIZYCZNY Zadania: · Czyszczenie szalunków · Segregacja szalunków · Naprawa szalunków Wymagania: · Motywacja i chęć do pracy · Dyspozycyjność · Obowiązkowość Oferujemy: · Zatrudnienie w oparciu o umowę o p...
Pokaż tylko rezultaty dla: InneAKCJA JOB