Agencja Nieruchomości - oferty pracy w kategorii Administracja

Devire - Warszawa, mazowieckie (5 godzin temu)
Agencja zatrudnienia nr licencji 3260 Find your own at devire.pl Miejsce pracy: Warszawa Nr referencyjny: PL34967 Devire Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry. Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcin...
Pełny opis stanowiska
Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej międzynarodowej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Space Management Coordinator / Facilities Management. oczekujemy: - ​Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego - Doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie atute...
oferujemy - Z​atrudnienie w oparciu o umowę o pracę - ​P​akiet medyczny - ​K​artę lunchową - 160 PLN netto - ​W​ynagrodzenie na poziomie 6000 - 6500 PLN brutto - ​B​iuro w Centrum Warszawy, blisko metra zadania - Zarządzanie przestrzenią biurową - Zapewnienia doskonałego poziomu zarządzania przestrzenią dla klientów - Zmiany w przestrzeni śledzenie zmian w dotyczące przestrzeni biurowej - Sporządz...
Pokaż tylko rezultaty dla: AdministracjaAgencja Nieruchomości